RN732BTTD1183F25
MFR.Part #
RN732BTTD1183F25
JLCPCB Part #
C3948314
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS