RN732BTTD1183D50
MFR.Part #
RN732BTTD1183D50
JLCPCB Part #
C4159948
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS