RN732BTTD1182F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1182F50
JLCPCB Part #
C4210157
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS