RN732BTTD1182F10
MFR.Part #
RN732BTTD1182F10
JLCPCB Part #
C3996177
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS