RN732BTTD1182C50
MFR.Part #
RN732BTTD1182C50
JLCPCB Part #
C3992237
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS