RN732BTTD1182A05
MFR.Part #
RN732BTTD1182A05
JLCPCB Part #
C4070178
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS