RN732BTTD1180D50
MFR.Part #
RN732BTTD1180D50
JLCPCB Part #
C4188074
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS