RN732BTTD1180C50
MFR.Part #
RN732BTTD1180C50
JLCPCB Part #
C4125875
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS