RN732BTTD1180B25
MFR.Part #
RN732BTTD1180B25
JLCPCB Part #
C4235256
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS