RN732BTTD1180B10
MFR.Part #
RN732BTTD1180B10
JLCPCB Part #
C3922149
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS