RN732BTTD1172A10
MFR.Part #
RN732BTTD1172A10
JLCPCB Part #
C4282843
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS