RN732BTTD1171F50
MFR.Part #
RN732BTTD1171F50
JLCPCB Part #
C4058854
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS