RN732BTTD1171F25
MFR.Part #
RN732BTTD1171F25
JLCPCB Part #
C3940131
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS