RN732BTTD1171D10
MFR.Part #
RN732BTTD1171D10
JLCPCB Part #
C4115882
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS