RN732BTTD1171C25
MFR.Part #
RN732BTTD1171C25
JLCPCB Part #
C4067736
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS