RN732BTTD1171B50
MFR.Part #
RN732BTTD1171B50
JLCPCB Part #
C4319919
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS