RN732BTTD1170F10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1170F10
JLCPCB Part #
C4024734
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS