RN732BTTD1170C50
MFR.Part #
RN732BTTD1170C50
JLCPCB Part #
C4150826
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS