RN732BTTD1170B50
MFR.Part #
RN732BTTD1170B50
JLCPCB Part #
C4009574
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS