RN732BTTD1170B10
MFR.Part #
RN732BTTD1170B10
JLCPCB Part #
C4191864
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS