RN732BTTD1152B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD1152B50
JLCPCB Part #
C4073040
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS