RN732BTTD1152A10
MFR.Part #
RN732BTTD1152A10
JLCPCB Part #
C4339157
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS