RN732BTTD1151F10
MFR.Part #
RN732BTTD1151F10
JLCPCB Part #
C4140839
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS