RN732BTTD1150C10
MFR.Part #
RN732BTTD1150C10
JLCPCB Part #
C3989775
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS