RN732BTTD1143B50
MFR.Part #
RN732BTTD1143B50
JLCPCB Part #
C4184848
Description
-55℃~+155℃ 114kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS