RN732BTTD1142F25
MFR.Part #
RN732BTTD1142F25
JLCPCB Part #
C3989863
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS