RN732BTTD1142F100
MFR.Part #
RN732BTTD1142F100
JLCPCB Part #
C4011089
Description
-55℃~+155℃ 11.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS