RN732BTTD1141C50
MFR.Part #
RN732BTTD1141C50
JLCPCB Part #
C4209807
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS