RN732BTTD1141A10
MFR.Part #
RN732BTTD1141A10
JLCPCB Part #
C3918552
Description
-55℃~+155℃ 1.14kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS