RN732BTTD1140D25
MFR.Part #
RN732BTTD1140D25
JLCPCB Part #
C4187882
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS