RN732BTTD1140C50
MFR.Part #
RN732BTTD1140C50
JLCPCB Part #
C7348219
Description
-55℃~+155℃ 114Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS