RN732BTTD1133F50
MFR.Part #
RN732BTTD1133F50
JLCPCB Part #
C4238742
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS