RN732BTTD1132D10
MFR.Part #
RN732BTTD1132D10
JLCPCB Part #
C4252531
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS