RN732BTTD1131F50
MFR.Part #
RN732BTTD1131F50
JLCPCB Part #
C4157388
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS