RN732BTTD1130C10
MFR.Part #
RN732BTTD1130C10
JLCPCB Part #
C4156654
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS