RN732BTTD1112F100
MFR.Part #
RN732BTTD1112F100
JLCPCB Part #
C4201568
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS