RN732BTTD1112D50
MFR.Part #
RN732BTTD1112D50
JLCPCB Part #
C4226831
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS