RN732BTTD1112A10
MFR.Part #
RN732BTTD1112A10
JLCPCB Part #
C4236886
Description
-55℃~+155℃ 11.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS