RN732BTTD1111F25
MFR.Part #
RN732BTTD1111F25
JLCPCB Part #
C4234358
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS