RN732BTTD1111B25
MFR.Part #
RN732BTTD1111B25
JLCPCB Part #
C4262270
Description
-55℃~+155℃ 1.11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS