RN732BTTD1110F25
MFR.Part #
RN732BTTD1110F25
JLCPCB Part #
C6660115
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS