RN732BTTD1110C25
MFR.Part #
RN732BTTD1110C25
JLCPCB Part #
C3981264
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS