RN732BTTD1110B10
MFR.Part #
RN732BTTD1110B10
JLCPCB Part #
C4264477
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS