RN732BTTD1102F50
MFR.Part #
RN732BTTD1102F50
JLCPCB Part #
C4145669
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS