RN732BTTD1102A05
MFR.Part #
RN732BTTD1102A05
JLCPCB Part #
C4238723
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS