RN732BTTD1100C10
MFR.Part #
RN732BTTD1100C10
JLCPCB Part #
C3982774
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS