RN732BTTD10R9D100
MFR.Part #
RN732BTTD10R9D100
JLCPCB Part #
C4060931
Description
-55℃~+155℃ 10.9Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS