RN732BTTD10R6D50
MFR.Part #
RN732BTTD10R6D50
JLCPCB Part #
C4263995
Description
-55℃~+155℃ 10.6Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS