RN732BTTD10R6D100
MFR.Part #
RN732BTTD10R6D100
JLCPCB Part #
C4349223
Description
-55℃~+155℃ 10.6Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS