RN732BTTD10R2F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD10R2F50
JLCPCB Part #
C4274039
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS